Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

СПОРТ

До відома працівників установ, організацій молодіжної сфери та сфери національно-патріотичного виховання: постановою Головного державного санітарного лікаря України від 20.06.2020 № 37 затверджено «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів на підприємствах, в установах, організаціях молодіжної сфери та сфери національно-патріотичного виховання на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
З повним текстом рекомендацій можна ознайомитися за посиланням:  https://cutt.ly/9uV2pZM

 

 

ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ-МАРАФОНУ «ПЕРЕМОГА У НАС В КРОВІ» (#ПЕРЕМОГАУНАСВКРОВІ)

Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації разом із Сумською обласною організацією Товариство Червоного Хреста України проводить акцію-марафон «Перемога у нас в крові» (#ПЕРЕМОГАУНАСВКРОВІ). Захід приурочено до Всесвітнього дня донора крові, що відзначається 14 червня.

Відділ освіти , культури, молоді та спорту Білопільської райдержадміністрації запрошує приєднатися до благодійного заходу всіх охочих Білопільського району. Акція-марафон триватиме у Сумській області з 12 по 19 червня.

ТРИВАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ЗІ ЗДАЧІ КРОВІ СПОРТСМЕНАМИ, ЇХНІМИ ВБОЛІВАЛЬНИКАМИ ТА ПРИХИЛЬНИКАМИ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації разом із Сумською обласною організацією Товариство Червоного Хреста України розпочинає Акцію-марафон «Перемога у нас в крові» (#ПЕРЕМОГАУНАСВКРОВІ). Захід приурочено до Всесвітнього дня донора крові, що відзначається 14 червня.

Метою Акції-марафону є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України шляхом залучення спортсменів і видатних особистостей Сумської області до здачі крові задля того, щоб власним прикладом продемострувати безпечність цієї процедури, а також популяризувати здоровий спосіб життя.

Розуміючи важливість розвитку донорства крові та її компонентів у нашій державі, проблему дефіциту та необхідності поповнення банків крові на постійній основі, що особливо загострилася в умовах карантину в зв’язку з заходами з протидії поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації запрошуємо приєднатися до заходу видатних спортсменів, особистостей та всіх охочих Сумського регіону.

Для того, щоб стати донором крові потрібно з 12 по 19 червня звернутись до Центру служби крові, але перед донацією потрібно дотримуватись дієти: протягом трьох днів не можна вживати аналгетиків та аспірин, двох днів – алкогольні напої, добу – жирну, смажену, копчену їжу, молочні продукти, яйця. Необхідно вживати велику кількість рідини (крім кави та газованих напоїв), за годину до процедури утриматися від куріння.

В реєстратурі Центру служби крові донор отримує анкету особи, яка виявила бажання стати донором, уважно заповнює та ставить підпис в кінці анкети. Після чого проводиться лабораторне обстеження крові.

У разі допуску до здачі крові, під час самої процедури потрібно зробити фото/відео фіксацію. Опублікувати на своїй сторінці Фейсбук або Інстаграм пост зі зверненням до аудиторії #перемогаунасвкрові, завантажити рамку для аватарки, передати виклик друзям.

Долучаймося і крокуймо разом!

З питань донації звертатись до координатора донорського руху Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України – Вікторія Стеценко, тел. 099 0574682.