Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Застосування ігрових технологій на уроках німецької мови як один із шляхів формування пізнавального інтересу учнів

Дата створення: 10:46 26.12.2018

21 грудня базі Павлівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів–дошкільного навчального закладу відбувся семінар-практикум учителів німецької мови «Застосування ігрових технологій на уроках німецької мови як один із шляхів формування пізнавального інтересу учнів».

Засідання педагогічної майстерні вчителів початкових класів

Дата створення: 14:14 17.12.2018

13 грудня 2018 року на базі Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Оксененко Г.К.) відбулося засідання педагогічної майстерні вчителів початкових класів «Розвивальне освітнє середовище в початковій школі як чинник становлення успішної особистості в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

Зустріч вихователів у «Малятку»

Дата створення: 17:07 11.12.2018

Днями у Ворожбянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Малятко» (Л. Василець, завідувач закладу) було проведено методичне об’єднання вихователів груп старшого дошкільного віку «Формування в дошкільників системи знань про довкілля засобами екологічного виховання». Присутніх радо вітали вихованці закладу з літературно-музичною композицією «З Україною в серці» (І. Христенко, музичний керівник). Досвід роботи призентувала вихователь І. Кисла.

Дякуємо захисникам

Дата створення: 17:01 04.12.2018

У закладах загальної середньої освіти району до Дня Збройних Сил України та з метою сприяння патріотичному вихованню дітей проведено волонтерські акції «Малюнок на фронт», «Лист герою».

Ми підтримуємо українських моряків

Дата створення: 16:26 04.12.2018

У Білопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М.Гордієнка було проведено флешмоб на підтримку українських моряків. Діти охоче долучилися до хвилі флешмобів, що прокотилася навчальними закладами України. У свої малюнки учні вклали тепло власних сердець і жагучу віру в незалежність, свободу та волю! Наша школа передає естафету іншим навчальним закладам.

Роль керівника навчального закладу в підвищенні професійної компетентності вчителів

Дата створення: 16:41 03.12.2018

30 листопада 2018 року на базі Куянівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбувся районний постійно діючий семінар директорів шкіл «Роль керівника навчального закладу в підвищенні професійної компетентності вчителів».

Доки буде Україна – доти будуть козаки

Дата створення: 08:45 30.11.2018

28 листопада учні закладів загальної середньої освіти району стали учасниками та глядачами конкурсно-розважальноїпрограми для учнівської молоді «Доки буде Україна – доти будуть козаки», приуроченої Дню Збройних Сил України. Захід проведенов районному будинку культури.

Виховання патріотичних почуттів, моральних якостей людини на уроках зарубіжної літератури та в позаурочний час

Дата створення: 14:03 28.11.2018

27.11.2018 р. у Ворожбянській ЗОШ І-ІІІ ступенів N3 працювала методична лабораторія вчителів зарубіжної літератури "Виховання патріотичних почуттів, моральних якостей людини на уроках зарубіжної літератури та в позаурочний час".

Семінар-практикум учителів математики

Дата створення: 14:02 26.11.2018

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2018-2019 навчальний рік на базі Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів–дошкільного навчального закладу № 3 (директор Рибалка Т.В.) відбувся семінар-практикум учителів математики з теми «Формування математичної компетентності вчителя в умовах реформування освітньої галузі».