Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Зустріч вихователів у "Дзвіночку"

Дата створення: 13:27 25.05.2018

Кожен народ є творцем і володарем етнографічних та духовних цінностей, які становлять його національні святині.

Розвиток емоційно–естетичної, інтелектуальної сфери дошкільників засобами українського фольклору

Дата створення: 11:24 21.05.2018

У Білопільському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Зірочка» відбулося засідання методичного об'єднання музичних керівників «Розвиток емоційно–естетичної, інтелектуальної сфери дошкільників засобами українського фольклору».

Захищене та здорове покоління

Дата створення: 13:33 18.05.2018

У рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці протягом квітня-травня 2018 року в закладах освіти під гаслом «Захищене та здорове покоління» відбулася низка заходів, спрямованих на популяризацію культури безпеки та гігієни праці.

Про участь у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 15:18 16.05.2018

У період з 7 по 11 травня 2018 року рій «Ворожбянські характерники» Ворожбянського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 представляв Білопільський район на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»), що проходив на базі дитячого табору «Восход» с. Пересипки Путивльського району. У змаганнях узяли участь 23 команди школярів з Сумської області. Джури демонстрували свою силу, спритність, розумові та мистецькі здібності в таких випробуваннях: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Ватра», туристична смуга перешкод, стрільба з пневматичної зброї, перетягування линви. Окрім досвіду таборування, члени рою отримали задоволення від спілкування з однолітками, нові знайомства та знання.

Розвиток критичного мислення – ознака сучасного уроку

Дата створення: 16:21 14.05.2018

У Білопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання школи передового педагогічного досвіду вчителів української мови й літератури Білопільського району, роботу якого очолює Сідьорко І.А., із теми «Розвиток критичного мислення – ознака сучасного уроку».

Чергова перемога юних вокалісток

Дата створення: 15:19 10.05.2018

28 квітня в Полтаві в палаці дозвілля «Листопад» відбувся Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний олімп». На фестиваль було запрошено творчу молодь із країн СНД та СхідноїЄвропи.

У Сумах відзначили переможців Всеукраїнських олімпіад та переможців науково-дослідницьких робіт

Дата створення: 11:44 08.05.2018

Найпочесніше місце серед інтелектуальних змагань учнівської молоді сьогодні посідають Всеукраїнські учнівські олімпіади та Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 3 травня обдарованих юнаків та дівчат, які здобули призові місця в конкурсах різних рівнів, вітали представники влади, освіти та громадськість Сумщини.

Окружний семінар учителів іноземної мови

Дата створення: 14:11 07.05.2018

Критичне мислення наразі є одним із сучасних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться й у Концепції нової української школи. Мислити критично означає вільно використовувати розумові стратегії та операції високого рівня для формулювання обґрунтованих висновків і оцінок, прийняття рішень.

Нове освітнє середовище для майбутніх першокласників

Дата створення: 12:05 03.05.2018

Діти – це сенс життя та основна цінність, навколо якої мають об’єднуватися зусилля всіх. Розвивати, підтримувати й заохочувати дітей – обов’язок кожної родини, навчального закладу, громадськості.  

Проведено районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 11:48 03.05.2018

27 квітня на базі КПНЗ Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» проведено І (районний) етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Свою фізичну підготовку, спритність та знання з історії України продемонстрували учні 10 закладів загальної середньої освіти, а саме: Білопільської СШ І-ІІІ ступенів № 1, Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка, Білопільських № 3, 4 НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ, Білопільської ЗОШ – інтернату І-ІІ ступенів ім. А.С. Макаренка, Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ № 1, Ворожбянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Річківського, Куянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ та Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.