Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Упровадження інклюзивної моделі освіти для учнів з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти: досвід, шляхи, перспективи

Дата створення: 17:19 15.03.2018

14 березня 2018 року на базі Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу № 1 (директор Біличенко Т.І.) відбулося перше засідання районного семінару-практикуму педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами «Упровадження інклюзивної моделі освіти для учнів з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти: досвід, шляхи, перспективи».

Методичний порадник «Особливості підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання»

Дата створення: 17:05 15.03.2018

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2018 рік 15 березня відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання» на базі Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради Сумської області, за модераторства Шерстюк Л.М., методиста української мови та літератури навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Районний семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни»

Дата створення: 16:48 15.03.2018

14 березня 2018 року на базі Річківського НВК «загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбувся районний семінар учителів предмета «Захист Вітчизни» «Формування громадянської активності учнів, їх готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій».

Проведено акцію «Привітай Берегиню»

Дата створення: 14:42 12.03.2018

У рамках святкових заходів до Міжнародного жіночого дня 8 Березня за участю учнів загальноосвітніх навчальних закладів проведено районну акцію «Привітай Берегиню». Мета її проведення – привітати зі святом жінок із родин воїнів АТО, жінок-воїнів АТО, жінок-ветеранів Другої Світової війни.

Розвиток інформаційно-методичного простору шкіл району шляхом створення блогів та сайтів вчителів

Дата створення: 17:35 01.03.2018

Стрімке зростання обсягів інформації й упровадження інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності людини висувають перед педагогами  важливі завдання щодо підвищення рівня комп’ютерної грамотності. З огляду на це вже другий рік поспіль  школа фахового росту учителів географії працює над формуванням інформаційно – комунікаційних компетентності педагогів, вдосконаленням навичок практичного використання програмного забезпечення.

Перший етап підвищення кваліфікації вчителів початкових класів

Дата створення: 13:29 23.02.2018

16 лютого 2018 року розпочався перший етап підвищення кваліфікації вчителів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти в 2018 – 2019 навчальному році. Педагоги нашого  району разом із своїм тренером Столярчук М.В., учителем початкових класів Білопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів  - Інтернату ім А.С. Макаренка,  працюють відповідно до графіка з 23  по 24 лютого 2018 року.

Нарада керівників загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти

Дата створення: 15:05 22.02.2018

21 лютого 2018 року відбулася нарада керівників загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти  з  порядком денним:  - про стан злочинності серед учнів закладів середньої загальної освіти;  - про роботу з обдарованою учнівською молоддю в навчальних закладах району;  - про результати перевірки класних журналів навчальних закладів, які мають претендентів на нагородження золотими та срібними    медалями у 2018 році; про  організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2019 рік;  - про навчальні досягнення учнів з української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови за І семестр у    загальноосвітніх навчальних закладах району;  - про запровадження Концепції Нової української школи в загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня.

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 08:40 22.02.2018

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Педагогічна кав’ярня вчителів початкових класів

Дата створення: 16:24 21.02.2018

20 лютого 2018 року  на базі Ворожбянського НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ №4 ( директор Мірошниченко О.М.) відбулася педагогічна кав’ярня вчителів початкових класів «Забезпечення компетентнісного підходу до навчання молодших школярів в контексті вимог Нової української школи».  Під час модуля «Знайомство»  освітній заклад  презентувала Мірошниченко О.М., директор школи. Педагоги району відвідали урок літературного читання в 2 класі «Вступ до теми «Казковий дивосвіт» (учитель Кальченко А.М.), працювали в майстер – класі (керівник Кальченко А. М.) «Творимо красу власними руками» (виготовлення прикрас для волосся в техніці канзаши). Під час консультативного діалогу вчителі обмінялися досвідом роботи, підвели підсумки заходу.

Засідання школи молодого вихователя в «Зірочці»

Дата створення: 14:17 16.02.2018

Засідання школи молодого вихователя відбулося в Білопільському дошкільному  навчальному закладі (ясла-садок) «Зірочка» (завідувач Васильченко С.В.). До уваги присутніх було представлено інноваційну ігрову методику, що поєднує засвоєння математичних понять та формування логічного мислення.