Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Що таке інтерактивна дошка

Дата створення: 15:55 20.04.2018

18 квітня фахівці компанії Intboard відвідали відділ освіти Білопільської райдержадміністрації. Був проведений майстер-клас для  педагогів  міста та району, представників адміністрації навчальних закладів. Тема: «Що таке інтерактивна дошка. Програмне забезпечення,функції, використання». Надана  інформація була корисна  присутнім щодо підготовки до роботи  в умовах НУШ.

Семінар «Інклюзивна та індивідуальна форми навчання. Порядок оформлення документації на 2018-2019 н.р.»

Дата створення: 15:42 20.04.2018

19 квітня 2018 року відбулося засідання районного семінару-наради педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами «Інклюзивна та індивідуальна форми навчання. Порядок оформлення документації на 2018-2019 н.р.».

PISA-2018 – сьомий цикл дослідження

Дата створення: 16:41 19.04.2018

19 квітня 2018 року Кальченківський  НВК: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ДНЗ узяв участь у дослідженні Programme for International Student Assessment (PISA), що являє собою  Програму міжнародного оцінювання учнів, яка підтримується Організацією економічного співробітництва та розвитку. PISA-2018 – це сьомий цикл дослідження, яке проводиться з 2000 року і в якому беруть участь більш ніж 80 країн-учасниць.

Створення сприятливих умов для підвищення навчальної мотивації молодших школярів в умовах реформування освіти

Дата створення: 11:36 13.04.2018

«Створення сприятливих умов для підвищення навчальної мотивації молодших школярів в умовах реформування освіти» - над такою темою працювали вчителі початкових класів на базі Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені С.М. Гордієнка (директор Ткаленко О.М). Рекламний калейдоскоп «Формування навчальної мотивації молодших школярів за сучасних умов» провели Галицька І.О., Мартиненко Ю.О., учителі початкових класів. Присутні також відвідали урок – квест із літературного читання з використанням прийому «Шести капелюхів» за Е. де Боно. (Мартиненко Ю.О.). Інтерактивну гру «Батьківські вечори» запропонувала педагогам району Галицька І.О. А також учителі початкових класів працювали в майстер – класі з виготовлення прикрас у техніці канзаші (Мартиненко Ю.О.).

Великодні барви

Дата створення: 10:41 06.04.2018

Напередодні Великодніх свят представники учнівських та педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти району взяли участь у відкритті районної виставки «Великодні барви», що розмістилася у приміщенні Центру культури та дозвілля «Україна».

Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи

Дата створення: 10:11 05.04.2018

На базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи».

Вітаємо з перемогою

Дата створення: 09:28 05.04.2018

У приміщенні ВКНЗ Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка відбувся VІ юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі», учасниками якого стали юні співаки області. Цього року в конкурсній номінації «Вокальний спів» взяла участь учениця Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Рижова Анастасія. За виконання пісні «Чорнобривці» М. Сингаївського дівчина нагороджена Дипломом «ГРАН - ПРІ» та отримала рекомендації щодо вступу до навчального закладу.

Салют учасникам, лауреатам та переможцям Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2018»

Дата створення: 09:25 05.04.2018

04 квітня 2018 року в актовій залі відділу освіти Білопільської райдержадміністрації відбулося вшанування учасників, лауреатів та переможців Усеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2018». У цьому році боротьба за звання найкращого педагога проходила в номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». У конкурсі професійної майстерності взяли участь 16 педагогів, котрі ще раз підкреслили: творчість учителя не має меж, бо дитяча душа – безмежна.

Майбутнє твориться сьогодні

Дата створення: 16:04 02.04.2018

02 квітня 2018 року в актовій залі відділу освіти відбулося традиційне районне свято вшанування переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту МАН, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У даному заході  взяли участь учні, педагоги та батьки.