Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Районний семінар-практикум вчителів історії

Дата створення: 12:20 12.10.2018

11 жовтня 2018 року на базі Павлівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу відбувся районний семінар учителів історії «Реалізація компетентнісного підходу на уроках історії».

Засідання районної творчої групи в «Зірочці»

Дата створення: 11:28 12.10.2018

У Білопільському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Зірочка» відбулося чергове засідання районної творчої групи «Мнемотехніка – новітня технологія ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти» (керівник творчої групи Л. Бабенко, вихователь – методист закладу).

З Днем працівників освіти!

Дата створення: 13:02 03.10.2018

Увага! Діти на дорозі!

Дата створення: 16:03 01.10.2018

Протягом вересня в закладах загальної середньої освіти проведено заходи в рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!», а саме: виховні години, вікторини, виставки малюнків, години спілкування, тематичні уроки з предмета «Основи здоров’я», інструктажі з техніки безпеки тощо.

Батьки – перші вчителі й найкращі знавці своєї дитини

Дата створення: 11:47 01.10.2018

Звичайно, що навчання буде вдалим, якщо до участі в навчально-виховному процесі активно долучаються батьки,  адже вони – перші вчителі й найкращі знавці своєї дитини. Тому вчителі  1-х класів Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені С.М. Гордієнка тісно співпрацюють з батьками першокласників, утворюючи партнерство, в центрі якого знаходиться дитина. Об’єднання зусиль учителів і батьків сприяє особистісному зростанню дитини і полегшує засвоєння матеріалу. На батьківських зборах  постійно обговорюються питання НУШ, даються психологічні поради, рекомендації, проводиться тестування  тощо. До уваги батьків пропонуються тематичні анкети відповідно теми та мети батьківських зборів. Щоб краще батьки ознайомилися з умовами НУШ учителі першокласників проводять з ними ранкові зустрічі, різноманітні ігрові моменти, відкриті уроки тощо.

Управління процесом підвищення якості знань учнів через реалізацію компетентнісного підходу у викладанні хімії та біології

Дата створення: 16:54 27.09.2018

27 вересня 2018 року на базі Рижівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу відбувся районний семінар учителів хімії та біології «Управління процесом підвищення якості знань учнів через реалізацію  компетентнісного підходу у викладанні хімії та біології».

Семінар учителів-словесників

Дата створення: 16:32 27.09.2018

Із метою підвищення науково-методичного рівня вчителів-словесників із питань патріотичного виховання школярів, ознайомлення з практичним досвідом, напрацюваннями педагогічного та учнівського колективів Улянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ , визначення шляхів реалізації патріотичного виховання на уроках літератури рідного краю 25 вересня в Улянівському НВК відбувся районний семінар – практикум учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти«Уроки літератури рідного краю як засіб формування патріотизму школярів».

Щиро вітаємо вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата створення: 11:17 27.09.2018

Шановні бібліотекарі закладів загальної середньої освіти району! Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Відзначення Міжнародного дня миру

Дата створення: 11:01 26.09.2018

21 вересня учні закладів загальної середньої освіти району стали учасниками заходів, організованих у рамках відзначення Міжнародного дня миру. Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню та відмови від насильства. Він покликаний змусити людей не лише замислитися про мир, але й зробити щось заради нього. Свято відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/55/282.

Про волонтерську роботу

Дата створення: 08:23 10.09.2018

Питання організації та дієвості волонтерської роботи завжди було актуальним та перебувало в центрі уваги. Складна суспільно-політична ситуація в країні підтвердила її необхідність та значущість, спонукала волонтерів закладів загальної середньої освіти району до нових форм та напрямків роботи. Кожна школа має свої напрацювання, досягнення.