Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Шановні бібліотекарі!

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Книгозбірні додають учасникам навчально-виховного процесу мудрості, стають дороговказом на шляху інформаційного простору, наповнюють серця неповторними емоціями. Доносячи увесь спектр інформаційних потоків, вони сприяють усебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості підростаючого покоління.

Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, у першу чергу, є високий професіоналізм та праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь. Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.

Шановні працівники бібліотек! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі району, щире бажання зберегти та передати інтелектуальне й духовне багатство нашого народу.

Здоров'я вам, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків та вдячних читачів!

 « повернутися до списку новин