Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Розвиток інформаційно-методичного простору шкіл району шляхом створення блогів та сайтів вчителів

Стрімке зростання обсягів інформації й упровадження інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності людини висувають перед педагогами  важливі завдання щодо підвищення рівня комп’ютерної грамотності. З огляду на це вже другий рік поспіль  школа фахового росту учителів географії працює над формуванням інформаційно – комунікаційних компетентності педагогів, вдосконаленням навичок практичного використання програмного забезпечення.

28 лютого на базі Білопільського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 3 відбулося чергове засідання на тему «Розвиток інформаційно-методичного простору шкіл району шляхом створення блогів та сайтів вчителів».

Теоретичне та практичне заняття провела учитель вищої категорії Рибалка Т.В., яка на високому методичному рівні ознайомила присутніх із структурою блогу, етапами його проектування, розробки.  Вміле поєднання теорії та практики  забезпечило в кінцевому результаті досягнення  та реалізацію поставлених цілей.

Районний захід відбувся  в атмосфері  педагогічної єдності, розуміння, глибокої щирості, яку зуміли створити  педагоги шкіл району та  Білопільського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 3.

 

 « повернутися до списку новин