Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Проведено IV (підсумковий) етап ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

      16 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» проведено IV (підсумковий) етап ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяла участь і учениця 10 класу Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Трачук Ольга.

      За дорученням Ліги українських меценатів О.В. Вертіль, член Національної Спілки письменників України, привітав учасників та передав завдання заключного етапу членам оргкомітету.

      Ю.О. Нікітін, ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, наголосив на важливій ролі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в піднесенні престижу, у вихованні поваги та шанування до державної мови.

      Трачук Ольгу було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, Ліги українських меценатів та подарунками від Ліги.

      Учитель Андрієнко Л.М., яка підготувала переможця обласного етапу конкурсу, отримала подяку Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

      Для керівників команд було проведено поетичну вітальню за участю О.В. Вертіля.

      Результати підсумкового (загальнонаціонального) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика будуть оголошені у квітні 2019 року.« повернутися до списку новин