Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Семінар-практикум учителів словесності

08 жовтня на базі Ганнівсько-Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів словесності «Усебічний розвиток особистості вчителя та учня шляхом використання різних форм роботи на уроках словесності».

Методист НМУ «РМК» Надія Чухліб зазначила мету  проведення методичного заходу.

         Із вітальним словом виступила та презентувала заклад директор Совенко Л.М..

У ході практичної частини вчителі словесності показали інтегровані уроки з використанням сучасних освітніх технологій:

 «М.Булгаков. Огляд життя і творчості. Україна в житті письменника. «Майстер і Маргарита» (Совенко Л.М.,учитель зарубіжної літератури,Чубур Н.М., учитель історії);

«Зв’язне мовлення. Підготовка до написання жанрового твору. Художній етюд про осінь» (Ніколаєнко Т.Є., учитель української мови та літератури, Ушкалов А.М., учитель англійської мови).

 

Родзинкою семінару став позакласний захід «Україна –неповторна традиціями держава» (Лопатка О.М., учитель української мови та літератури, Шматенко О.М., учитель зарубіжної літератури).

На методичному консиліумі словесники обмінялися досвідом роботи з даної теми. Узагальнюючи проведені форми роботи, учасники семінару під керівництвом методиста підбили підсумки та уклали рекомендації щодо впровадження окресленої теми в практичну діяльність.« повернутися до списку новин