Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Управління процесом підвищення якості знань учнів через реалізацію компетентнісного підходу у викладанні хімії та біології

27 вересня 2018 року на базі Рижівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу відбувся районний семінар учителів хімії та біології «Управління процесом підвищення якості знань учнів через реалізацію  компетентнісного підходу у викладанні хімії та біології».

Метою семінару було: підвищити теоретичний та науково-практичний рівень учителів хімії  та біології з питань підвищення якості знань учнів через реалізацію компетентністного підходу на уроках природничих дисциплін; ознайомитися з досвідом роботи  Рижівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Білопільської районної ради Сумської області з питань підвищення якості знань учнів через реалізацію компетентністного підходу на уроках природничих дисциплін; обговорити роль та задачі вчителів хімії та біології  у формуванні ключових компетентностей, реалізації Концепції Нової української школи.

На початку методичного заходу учасників привітали директор школи Міщенко Іван Сергійович  та молодші школярі. У ході роботи Євтушенко Олена Іванівна, завідувач НМУ «Районний методичний кабінет» відділу освіти, провела з учителями хімії та біології тренінг «Підвищення якості знань учнів через реалізацію компетентністного підходу на уроках природничих дисциплін», Яковенко Наталія Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила з досвідом роботи школи по темі семінару. Також учасники методичного заходу побували на відкритих уроці та заході, що підготувала Шевченко Оксана Миколаївна, учитель хімії та біології.

Закінчився  районний захід створенням кейсу  ідей та пропозицій та підбиттям підсумків роботи.« повернутися до списку новин