Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

окружний семінар учителів зарубіжної літератури

Із метою усвідомлення важливості застосування ігрових технологій як способу взаємодії вчителя та учня на уроках зарубіжної літератури у Вирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 листопада відбувся окружний семінар учителів зарубіжної літератури Білопільського освітнього округу № 2.

Захід розпочався інтерактивною грою «Ми - казкарі» , яку підготувала учитель вищої категорії Крючкова Т.В. разом з учнями 6 - х та 9 – х  класів. У ході проведення гри застосовувались ігрові технології «Пантоміма», «Складання казки за даною ситуацією», «Інтерв’ю», «Парад літературних героїв». До участі були залучені педагоги – учасники семінару: складали сюжет казки на сучасний лад, давали інтерв’ю, брали участь в оформленні інтерактивного плакату «Літературна галявина».

Під час проведення майстер-класу вчителем зарубіжної літератури Крючковою Т.В. були представлені фрагменти уроків словесності з використанням дидактичних ігор «Впізнай героя за сюжетом кінофільму», «Незакінчені речення», «Відповідності», «Лінгвістичні вирази», гра-дискусія «Хто він – Онєгін?» та ін.

Учасники семінару взяли участь у перегляді та обговоренні фрагментів уроку російської мови на тему: «Відмінювання числівників. Уживання числівників в усному та писемному мовленні».

До Дня Гідності та Свободи учні та заступник директора з навчально-виховної роботи Пилипенко Г.Б. провели екскурсію до шкільного музею «Стежками героїчної слави», Завершився семінар жвавим обміном думками з актуальних питань викладання  зарубіжної літератури  та визначенням пріоритетів у роботі.« повернутися до списку новин