Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

окружний семінар учителів зарубіжної літератури

Із метою усвідомлення важливості застосування ігрових технологій як способу взаємодії вчителя та учня на уроках зарубіжної літератури у Вирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 листопада відбувся окружний семінар учителів зарубіжної літератури Білопільського освітнього округу № 2.

Захід розпочався інтерактивною грою «Ми - казкарі» , яку підготувала учитель вищої категорії Крючкова Т.В. разом з учнями 6 - х та 9 – х  класів. У ході проведення гри застосовувались ігрові технології «Пантоміма», «Складання казки за даною ситуацією», «Інтерв’ю», «Парад літературних героїв». До участі були залучені педагоги – учасники семінару: складали сюжет казки на сучасний лад, давали інтерв’ю, брали участь в оформленні інтерактивного плакату «Літературна галявина».

Під час проведення майстер-класу вчителем зарубіжної літератури Крючковою Т.В. були представлені фрагменти уроків словесності з використанням дидактичних ігор «Впізнай героя за сюжетом кінофільму», «Незакінчені речення», «Відповідності», «Лінгвістичні вирази», гра-дискусія «Хто він – Онєгін?» та ін.

Учасники семінару взяли участь у перегляді та обговоренні фрагментів уроку російської мови на тему: «Відмінювання числівників. Уживання числівників в усному та писемному мовленні».

До Дня Гідності та Свободи учні та заступник директора з навчально-виховної роботи Пилипенко Г.Б. провели екскурсію до шкільного музею «Стежками героїчної слави», Завершився семінар жвавим обміном думками з актуальних питань викладання  зарубіжної літератури  та визначенням пріоритетів у роботі.« повернутися до списку новин