Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

      Небесна Сотня - так назвали Героїв Революції Гідності в Україні зими 2013-2014 років, котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього для свого народу.

Із нагоди пам’ятної дати та з метою формування у молодого покоління українців розуміння феномену Майдану, як свідчення жертовності заради поваги до людської гідності, у закладах загальної середньої освіти району проведено тематичні заходи.

Наприклад, у Білопільській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 1 членами клубу «Патріот» (керівник Семенченко С.І.) підготовлено та проведено для учнів 8 – 11 класів виховний захід «Їх дух незламний, безсмертний…».

     У Ворожбянському НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 відбулася лінійка Пам’яті з нагоди чергових роковин установлення меморіальної дошки та вшанування загиблого під Іловайськом випускника школи Батраченка Р.В. Для учнів 5 – 11 класів проведено вечір-реквієм «За чисті душі, що злетіли в небо» (відповідальна – педагог-організатор Руденко Г.В.).

      Учні Білопільської СШ І – ІІІ ступенів № 1, Білопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка, Білопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів № 5 ім. А.С. Макаренка взяли участь у  районному тематичному заході.« повернутися до списку новин