Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Семінар–практикум учителів української мови та літератури «Нетрадиційні форми й методи роботи вивчення  української мови та літератури як засіб підвищення підготовки учнів до ЗНО»

20 березня на базі Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. С. М. Гордієнка відбувся семінар – практикум учителів української мови та літератури «Нетрадиційні форми й методи роботи вивчення  української мови та літератури як засіб підвищення підготовки учнів до ЗНО».

Директор школи Ткаленко О. М. відкрив семінар,  привітав учасників заходу.Білоцерківець Л. І., заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала заклад та ознайомила присутніх із системою роботи школи щодо  підготовки учнів до участі в ЗНО з української мови та літератури. Майстер – клас з мовознавчих питань, що виносяться на ЗНО, показала в 10 класі Скоробагатько Л. І. Квест- тренінг « Готуємося до ЗНО вже сьогодні» провела з учнями 7 класу Пауль І. О. На занятті гуртка « Успішний абітурієнт» Дунь Т. О.  з учнями 11 класу  показали нетрадиційні форми та методи роботи щодо підготовки до ЗНО. Оригінальним  було звернення вчителя до випускників.

Словесники  району брали активну участь у семінарі: виконували тестові завдання, відповідали на запитання вчителів, обговорювали питання, що стосуються даної теми. Чухліб Н. І., методист НМУ «Районний методичний кабінет», провела методичний діалог «Шляхи підвищення ефективності підготовки випускників шкіл до ЗНО з української мови та літератури» та надала методичні рекомендації щодо проведення ЗНО з української мови та літератури в 2018 році. « повернутися до списку новин