Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Тиждень правових знань

У закладах загальної середньої освіти Білопільського району з 29 травня по 04 червня 2018 року були проведені заходи у рамках Тижня правових знань, приуроченого до Дня захисту дітей.

Урочисте відкриття тижня відбулося 29 травня 2018 року. Учні шкіл були ознайомлені з програмами тижня, розподілом учасників та глядачів конкретних заходів. На початку тижня була проведена виставка малюнків «Маю право» для учнів 5-8 класів, а також виставка газет та плакатів на правознавчі теми для учнів 10 класів, приурочені до Дня захисту дітей. Малюнки та виставкові композиції містили ілюстровану та сучасну інформацію про походження прав людини, людську гідність, основні ознаки прав людини, заборону дискримінації, критерії правомірності обмежень прав людини, демократію, правову державу, проголошену Конституцією України, якою вона має бути.

Протягом тижня вчителі 1-4 класів шкіл провели бесіди з подальшим обговоренням «Права й обов’язки учнів», молодші школярі переглянули презентацію «Казкові герої в країні прав і обов’язків».

30 травня серед учнів 5-8 класів було проведено анкетування «Чи порушуються мої права». Серед учнів 10 класів 31 травня було проведено диспут на правовиховну тематику. Із метою поглиблення знань та необхідністю усвідомлення, що лише та людина, яка знає свої права, зможе їх захистити, для учнів 1-8 та 10 класів було проведено виховні години «Діти в Україні мають права».

Підсумки проведення тижня було підбито 04 червня 2018 року.« повернутися до списку новин