Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Інтеграція у навчанні математики та фізики - шлях до формування компетентності особистості учня

24 квітня 2018 року на базі Улянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ відбувся районний семінар-практикум вчителів математики та фізики «Інтеграція у навчанні математики та фізики - шлях до формування компетентності особистості учня».

Методичний захід відкрила методист НМУ «Районний методичний кабінет» відділу освіти Білопільської райдержадміністрації Олійник І.М., яка ознайомила присутніх з програмою роботи семінару та його головними завданнями.

Панасовська Ірина Вікторівна,  учитель  математики та фізики, провела урок геометрії у 10 класі «Розв’язування прикладних задач з фізики методом координат та властивостей векторів у просторі», на якому вдало показала інтегрований зв'язок фізичних та математичних знань. 

Проникливо і зворушливо для  учасників семінару було проведено виховний захід «Атомне століття раною горить» (до 32-річниці аварії на Чорнобильській АЕС).

Продуктивним було обговорення уроків, обмін думками. Керівник методичного об’єднання вчителів математики району Руденко Л.В. акцентувала увагу на питаннях проведенням ДПА та ЗНО у 2018 році. Учасники семінару отримали цінний практичний досвід, кожен поповнив та збагатив свою методичну скарбничку. 

НМУ «Районний  методичний кабінет» відділу освіти Білопільської райдержадміністрації висловлює подяку адміністрації, учнівському та педагогічному колективам Улянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ за допомогу в організації та проведенні методичного заходу.

 « повернутися до списку новин