Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Ушанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2018 року в ЗЗСО проведено тематичні виховні години, інформаційно-просвітницькі заходи, приурочені Дню вшанува?ння уча?сників бойови?х дій на терито?рії інших держав.

Під час їх проведення учні розширили свої знання про основні події  інтернаціональної миротворчої місії військових рідної країни на території інших держав; закріпили знання про такі поняття та категорії, як народ, нація, держава, громадянські права та обов’язки, інтернаціональна допомога.

Основна мета проведених заходів - формування в учнів ціннісного ставлення до рідної землі, суспільства, толерантного ставлення до інших країн і народів, почуття особистої відповідальності за збереження миру на Землі.

У процесі підготовки і проведення заходів було створено тематичні книжкові викладки, організовано перегляд кінофільмів, привітання жителів Білопільщини – учасників бойових дій на території інших держав.

Учні Білопільської ЗОШ-інтернату І – ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка вітають учасника бойових дій Сергія Макаренка із річницею виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Учні Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М. Гордієнка привітали учасника бойових дій на території інших держав Зубка Сергія Вікторовича

Учні Ворожбянського НВК: ЗОШ І - ІІ ступенів - ДНЗ № 4 відвідали та привітали Баню Сергія Вікторовича, учасника бойових дій на території інших держав.

Учні Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ №3 вітають воїнів-афганців Любича М.І. та Мальцева О.В.« повернутися до списку новин