Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Проведено колегію відділу освіти та робочу  нараду  керівників  закладів   освіти

13 лютого  2019 року  під керівництвом  начальника  відділу  освіти   Р. С. Прейса було проведено колегію відділу освіти та робочу  нараду  керівників  закладів   освіти.

У заходах узяли  участь  голова  районної  державної  адміністрації   В. Ф. Верещагін,   заступник голови  районної  державної  адміністрації О.В. Нестерович.

Про  роботу з обдарованою учнівською молоддю в закладах загальної середньої освіти району доповіла  під час засідання колегії завідувач НМУ «Районний методичний кабінет» відділу освіти Євтушенко  О.І.;  про організацію інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти району  інформували  головний спеціаліст відділу освітиБабенцова І.М. та директор  ІРЦ Моргун   І.С.

На нараді керівників закладів загальної середньої освіти  були  розглянуті питання: 

  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • про підсумки участі вчителів навчальних закладів району в І та ІІ турах    Усеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Також під час  наради було проведено нагородження  команд закладів освіти - переможців спортивних змагань та конкурсів, відмічено педагогічні колективи за проведення районних заходів.« повернутися до списку новин