Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Участь у акції «Бібліотеки повні людей»

       Бібліотекарі ЗЗСО району долучилися до проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей». Метою її проведення є заохочення учнів до читання та користування іншими бібліотечними послугами.  

Під час організованих заходів учні знайомилися з роботою шкільних книгозбірень, бібліотечною навігацією, книжковими фондами, цікавими літературними новинками; отримали фахові консультації та ділилися розповідями про улюблені книги.

         Ряд заходів проведено спільно з сільськими та міськими бібліотеками. Так, на базі Іскрисківщинської сільської бібліотеки (завідувач Бабак Р.П.)

для учнів 5 – 10 класів Іскрисківщинського НВК:ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ (бібліотекар Колесник О.М.) проведено пізнавальний урок «Книги – джерело мудрості».

      Для учнів та вихованців Шкуратівської ЗОШ І-ІІ ступенів шкільним бібліотекарем Зінченко Т.Л. та бібліотекарем сільської бібліотеки  Кальченко Т.А. проведено бібліотечний урок-подорож «Живи Україно! Живи для краси, для сили, для правди, для волі».

      У бібліотеці Ворожбянського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 проведено бібліотечний урок «Книга – новий друг першокласника».

      Посвята першокласників у читачі відбулася в Білопільській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка« повернутися до списку новин