Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

День Європи в Україні

 

16 травня 2020 року святкуємо День Європи в Україні

 

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

День Європи святкувався в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбувалися святкові концерти, вистави, заходи під час яких розповідалося про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

Проте цього року через пандемію та карантинні обмеження не має змоги організовувати публічні заходи для відзначення Дня Європи в Україні.

Працівники бібліотек облаштували тематичні виставки, інформаційні експозиції, куточки євроінтеграції на теми: «Вікно у світ європейської культури», «Подорожі країнами Європи», «ЄС: вчора, сьогодні, завтра», «Європейські письменники – дітям», «Євроінтеграція України на сучасному етапі», «Видатні люди Європи», «Європа в об’єктиві».

У закладах загальної середньої освіти району організовані конкурси малюнків «Прапори держав Європейського союзу», «За мир та спокій в Україні та Європі». Проводяться онлайн уроки та віртуальні подорожі «Країни Європи», «Подорож країнами світу», «Автостопом по Європі», «Казкова мандрівка країнами Європи».

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Щиро вітаємо з Днем Європи!

 « повернутися до списку новин