Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Зі святом останнього дзвоника!

                 

Шановні випускники, учителі, школярі, батьки! 

Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника. Цього року ми склали важливий іспит на вміння працювати разом. Карантин, спричинений пандемією Сovid-19, уніс свої корективи і вперше довгоочікуване свято ми проводимо вдома без звичного дзвону останнього дзвоника.

Навчальний рік завершився. Попереду літо, довгоочікувані канікули. Бажаю всім школярам добре відпочити й набратися сил та енергії для чергових успіхів у навчанні.

Шановні вчителі! Велика вам дяка за те, що ви прийняли виклик та змогли організувати дистанційне навчання під час карантину. Ви не шкодували ні своїх сил, ні вільного часу – і постійно вдосконалювалися, працювали над собою, щоб забезпечити гідний навчальний процес для дітей. Усе це говорить про ваш професіоналізм та відданість свої справі. Тому прийміть щирі слова подяки за вашу наполегливу працю, за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук. Щирого вам захоплення від учнів, гордості за їх перемоги.

Також зі словами вдячності звертаюся до батьків, які стали «домашніми вчителями». Ви постійно співпрацювали зі школою, намагалися якнайкраще забезпечити навчання для своїх дітей. Тож бажаю вам міцного здоров’я,  усіляких гараздів, оптимізму і великого людського щастя.

Дорогі випускники! Для вас настає вирішальна мить – ви ступаєте перший крок у доросле, самостійне життя. Бажаю всім вам удало скласти зовнішнє незалежне оцінювання та обрати ту професію, яка приноситиме вам задоволення та сприятиме розбудові України. Пам'ятайте, що саме від вас залежить майбутнє нашої держави, тому вірю, що ви докладете всіх сил, щоб отримати гідну освіту та стати професіоналами своєї справи.

Бажаю всім учням, учителям, батькам та випускникам наснаги для втілення мрій, віри в свої сили, здоров’я і благополуччя, успіхів і високих досягнень у справах! 

 Зі святом вас, дорогі друзі!

З повагою начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білопільської РДА             Маргарита Андрухова« повернутися до списку новин