Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Семінар «Інклюзивна та індивідуальна форми навчання. Порядок оформлення документації на 2018-2019 н.р.»

19 квітня 2018 року відбулося засідання районного семінару-наради педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами «Інклюзивна та індивідуальна форми навчання. Порядок оформлення документації на 2018-2019 н.р.».

Учасники семінару прослухали виступ завідувача районною ПМПК Моргун І.С. Ознайомились зі змінами в нормативно-правовій базі, орієнтованої на впровадження інклюзивного навчання.

Родзинкою заходу став тренінг  «Модель впровадження інклюзивної освіти в умовах ЗНЗ»,  який провела Сутула Т.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ № 1, тренер для працівників освітньої сфери за напрямками «основні принципи інклюзії, нормативно-правова база у сфері освіти дітей з ООП, модель впровадження інклюзивної освіти в умовах ЗНЗ».

Педагоги переглянули фільм про важливість позитивної реакції на різні важливі життєві обставини, поділились враженнями, підвели підсумки заходу.« повернутися до списку новин