Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Чергова перемога юних вокалісток

28 квітня в Полтаві в палаці дозвілля «Листопад» відбувся Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний олімп». На фестиваль було запрошено творчу молодь із країн СНД та СхідноїЄвропи.

Завдяки матеріальній підтримцінебайдужих людей участь у фестивалі-конкурсі такого рівня стала можливою і для учениць Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Рижової Анастасії та Колесникової Вікторії.

Юна вокалісткаРижова Анастасія вже не вперше підкоряє глядацьку аудиторію своїм унікальним голосом. У 2017 році вона стала лауреатом (диплом І ступеня) Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Тріумф-фест». Сьогодні дівчина – лауреат І ступеня Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу «Зоряний олімп» у номінації «Вокальне мистецтво», жанр «Академічний вокал».

Дует у складі Рижової Анастасії та Колесникової Вікторії на Міжнародному фестивалі-конкурсі став лауреатом ІІ ступеня.

Виконавську майстерність юних вокалісток було відзначено членами журі. Анастасія отримала сертифікат на поїздку в місто Кітен, що в Болгарії для відпочинку в дитячому телевізійному творчому таборі «ВМЕСТЕ», у якому пройде міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс «INTERFESTKITEN»,  Вікторія – цінний подарунок.

Талант до співу та любов до пісні в дівчат розвиває вчитель музичного мистецтва Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Безверхий М.М.« повернутися до списку новин