Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Інформаційно-практичний семінар вчителів математики та фізики

8 грудня 2017 року на базі Біланівської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбувся районний інформаційно-практичний семінар вчителів математики, фізики «Формування ключових компетентностей учнів шляхом залучення до проектної діяльності та розв’язання задач прикладного  характеру на уроках фізики та математики».

Семінар було організовано і проведено з використанням інноваційних методів та технологій. Заяц Надія Іванівна, учитель  математики та фізики, провела урок узагальнення знань у 6 класі «Відсоткові розрахунки», на якому вдало поєднала математичні знання учнів, можливості мультимедійних засобів навчання, розв’язання прикладних задач, пов’язаних з місцевим матеріалом.    

Також був представлений урок – семінар з фізики у 8 класі - захист проектів у формі презентацій «Шляхи збереження енергетичних ресурсів», де діти під керівництвом учителя презентували свої дослідження шляхів та фізичних основ теплових витрат будівлі  на місцевому матеріалі, пропозиції щодо підвищення тепла збереження у побуті, сучасні теплозберігаючі технології. Одним із продуктів дослідження були практичні рекомендації щодо збереження тепла в  індивідуальному будинку.

Закінчився методичний захід засіданням круглого столу, на якому обговорювалося питання щодо теми семінару, та  обговоренням уроків.« повернутися до списку новин