Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КЕЙС-СТАДІ «КЛЮЧОВІ ВМІННЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ»

головну Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 19.02.2020, на базі Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради, методистом з історії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьяковою О.В. проведено обласний методичний кейс-стаді «Ключові уміння 21-го століття».

У заході взяли  участь  учителі  історії, хімії, англійської мови  закладів загальної середньої освіти Білопільського району, Білопільської міської ради та Миколаївської об’єднаної територіальної громади  (загальна кількість 23 особи).

Третьякова О.В., методист Сумського ОІППО, наголосила, що курс «Ключові уміння 21-го століття» спрямований на усвідомлення педагогами компетентнісного підходу до навчання, процесів пов’язаних із розвитком в учнів ключових життєвих компетентностей, який забезпечує інтегрування ключових умінь в освітній процес і розрахований на вчителів різних шкільних предметів.

Учителі під час роботи: дослідили складові процесів «учіння» та «навчання»; проаналізували мисленнєву діяльність від нижчого до вищого порядку за таксономією Блума; порівняли ряд визначень «критичного мислення», дійшли спільного розуміння цього поняття; з’ясували чинники ефективного спілкування та співпраці; проаналізували важливість формування громадянськості як ключового вміння та необхідність усвідомлювати глобальні проблеми людства.

По закінченню роботи вчителі отримали методичні рекомендації щодо можливостей інтеграції змісту предметів природничо-математичного та суспільно-гуманітарного  спрямування за матеріалами курсу «Ключові уміння 21-го століття».

  

 « повернутися до списку новин