Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Перший Всеукраїнський з’їзд географів

Актуальні питання географічної освіти на сучасному етапі розвитку суспільства обговорювали 25 жовтня 2019 року в м. Київ під час пленарної частини першого Всеукраїнського з’їзду науковці, практики, долучені до процесу осучаснення освітнього процесу з географії, серед активних учасників якого – делегація від Сумської області, очолювана Удовиченко І.В., к.пед.н., доц., проректором із науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Українським географічним товариством, Асоціацією вчителів географії України, за підтримки Міністерства освіти і науки України ідеєю оптимізації географічної освіти було об’єднано понад 300 дієвих учасників заходу, 25 із яких виступили з тематичними доповідями, зокрема Удовиченко І.В., за допомогою мультимедійного ряду в своїй доповіді акцентувала увагу присутніх на питанні «Специфіка створення сприятливого людино-географоцентричного освітнього середовища в закладах загальної середньої освіти».

Активні учасники з апробації заявлених нововведень у Сумській області були присутні в залі з’їзду, у тому числі в складі делегації від Сумської області, яка налічувала 10 осіб, серед яких була завідувач науково-методичної установи «Районний методичний кабінет» Євтушенко Олена Іванівна.

Під час заходу учасники мали можливість поспілкуватися з науковцями, представниками видавництв, ознайомитися з новинками географічної літератури, картографії. За результатами участі в І Всеукраїнському з’їзді учителів географії учасники отримали сертифікати та дидактичну теку для використання в практиці роботи.
« повернутися до списку новин