Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Стартував ІІ етап усеукраїнських учнівських олімпіад

01 листопада 2020 року на базі Ворожбянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 розпочався ІІ етап усеукраїнських учнівських олімпіад. Відповідно до графіка проведення олімпіад, першою проводиться олімпіада з української мови та літератури.

Із початком ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, учнів привітала Надія ЧУХЛІБ, завідувач науково-методичної установи «Районний методичний кабінет» відділу освіти, культури, молоді та спорту Білопільської РДА. У зверненні до учнів вона побажала їм бути впевненими в своїх знаннях та уважними. Також зазначила, що основною метою проведення учнівських олімпіад є виявлення й розвиток обдарованих дітей.  

За підсумками І (шкільного) етапу олімпіади з  української мови та літератури, до другого етапу пройшли 16 учнів закладів загальної середньої освіти району. Перевірку робіт буде здійснювати група з 5-ти досвідчених учителів української мови та літератури району.

Цього року олімпіади проводяться з суворим дотриманням карантинних обмежень. Дирекція Ворожбянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 подбала про всі заходи, які мають убезпечити учасників олімпіади від захворювань: термометрія, обробка рук антисептиком, дотримання безпечної дистанції.

За результатами перевірки робіт переможцями стали: Баня Вікторія, учениця 7-го класу Ворожбянського НВК:ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ №4 (ІІ місце), Поправка Анастасія, учениця 10 класу Ворожбянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (ІІ місце), Коваленко Даря, учениця 11 класу Ворожбянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (ІІІ місце ).« повернутися до списку новин