Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Виховання патріотичних почуттів, моральних якостей людини на уроках зарубіжної літератури та в позаурочний час

27.11.2018 р. у Ворожбянській ЗОШ І-ІІІ ступенів N3 працювала методична лабораторія вчителів зарубіжної літератури "Виховання патріотичних почуттів, моральних якостей людини на уроках зарубіжної літератури та в позаурочний час".

Досвідом своєї роботи ділилися вчителі: Кальченко С. В., Кравченко А. І..

Присутні відвідали урок зарубіжної літератури в 7 класі "В. Биков. "Альпійська балада. Протистояння світу дружби і кохання світу насильства", побували в шкільному музеї на презентації експозиції "На захисті миру", на уроці пам'яті до Дня Гідності та Свободи "Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!"

Слухачі методичної лабораторії  взяли участь у практичному занятті "Використання творчих завдань  на уроках зарубіжної літератури, як складова морального формування особистості", який провела Мулярова І. М..

Під час підбиття підсумків роботи методичної лабораторії виступили: методист науково-методичної установи "Районний методичний кабінет" відділу освіти Чухліб Н. І., голова районного методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури Стрельченко Т. М., учителі зарубіжної літератури.« повернутися до списку новин