Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Герої в пам’яті навічно

          Напередодні третьої річниці від дня загибелі учасника антитерористичної операції Юрія Володимировича Щербини в селі Крижик Кальченківської сільської ради відбулись заходи із вшанування пам’яті загиблого Героя.

      До могили Юрія Щербини квіти поклали мама Люція Порфирівна та брат загиблого Григорій Володимирович, учні та вчителі Кальченківського НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ, працівники культури та жителі села.

       Зі щирими словами співчуття до рідних загиблого звернулась директор Кальченківського сільського будинку культури Валентина Воропай.

     У своєму виступі зазначила, що на жаль жорстока війна забирає від нас молодих, сповнених життєвих сил та енергії чоловіків, в числі яких опинився і Юрій Щербина, люблячий син, чоловік та батько. Ніякою ціною ми ніколи не зможемо повернути до життя наших захисників, полеглих за незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. І сьогодні священним обов’язком кожного громадянина є пам’ять про їх подвиг, виявлений у боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет України.

 « повернутися до списку новин