Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Семінар-практикум учителів математики

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2018-2019 навчальний рік на базі Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів–дошкільного навчального закладу № 3 (директор Рибалка Т.В.) відбувся семінар-практикум учителів математики з теми «Формування математичної компетентності вчителя в умовах реформування освітньої галузі».

Метою методичного заходу було  створення умов  для запровадження в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій та їх ефективне використання, ознайомлення з продуктивними прийомами створення об’єктів комп’ютерного середовища, які підтримують вивчення шкільного курсу математики.

Засідання відкрила методист методичного кабінету Олійник І.М., яка ознайомила учасників семінару з темою, завданнями та планом семінару.

Із грунтовною доповіддю з теми та змістовною презентацією творчого доробку перед учасниками семінару виступила Баня В.О., вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ № 3. Було проведено на високому науково-методичному рівні цікавий майстер-клас по створенню віртуальних класів. Присутні учасники семінару мали змогу онлайн попрацювати в  інтернет-сервісі мультимедійних дидактичних вправ Learning Apps. Також вчитель ознайомила з інтерактивними методичнами прийомами створення різного виду тестів у програма My Test (Freeware). Логічним доповненням до запланованих заходів став обмін досвідом роботи з проблеми семінару.

Семінар сприяв підвищенню професійної майстерності вчителів математики з питань щодо щодо використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання математики.
« повернутися до списку новин