Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Районний семінар-практикум учителів української мови та літератури, англійської мови

      26 лютого 2019 року на базі Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №4 відбувся районний семінар-практикум учителів української мови та літератури, англійської мови.

    Школа покликала гостей для обговорення оновлення змісту освіти на уроках української мови й літератури та англійської мови на основі реалізації Концепції нової української школи.

        У ході семінару під девізом «Сила в єдності»  учителі закладу загальної середньої освіти Хижняк Т.А., Ольховик М.Д. презентували власний досвід роботи,  провели бінарний урок з української  літератури та англійської мови в 6 класі на тему «Емма Андієвська «Казка про двох пальців»,  Мулярова І.М. поділилися методичним порадником  «Технологія «лепбук» та її застосування». Учасники семінару-практикуму мали змогу створювати лепбуки до тем.

      Також  гостям була представлена виставка художніх робіт класу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Білопільської музичної школи «Світ, який найкраще розуміють діти»( керівник Аніщенко Н.В.).

      Позитивну  атмосферу  зустрічі закріпив психологічний практикум  «Віддавайте своє серце дітям, залишаючись психологічно здоровими».

      У ході круглого столу вироблено методичні рекомендації щодо теми семінару.« повернутися до списку новин