Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Готуємося до ЗНО

        11 лютого 2020 року на базі відділу освіти відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів 11 класів до ЗНО, ДПА з української мови та літератури» для вчителів-філологів Білопільського району.

     Розпочала роботу завідувач НМУ «районний методичний кабінет» Чухліб Н.І., яка проаналізувала результати ЗНО-2019, ознайомила педагогів з організаційно-методичними аспектами проведення ЗНО-2020 з української мови й літератури та методикою виконання тестових завдань різних форм; провела заняття щодо використання електронних ресурсів у роботі, надала методичні рекомендації з підготовки учнів до складання ЗНО з української мови та літератури, організації самоосвітньої діяльності вчителів з підвищення власного фахового рівня; відзначила важливу роль дидактичного забезпечення шкільного кабінету у формуванні предметних, міжпредметних та ключових компетентностей.

     Між учасниками заходу відбувся обмін досвідом щодо застосування різноманітних прийомів підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Учителі української мови та літератури виконали практичне заняття з оцінювання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови. 

        Підсумки підбили у форматі «круглого столу», де вчителі зазначили, що підготовка до ЗНО – це системна й цілеспрямована діяльність.



« повернутися до списку новин