Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

День захисника України

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня  у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. 

Ушановуючи традиції, у загальноосвітніх навчальних закладах у рамках тижня захисту Вітчизни та військово-патріотичного виховання проведено конкурси пісні та строю «Із Україною в серці», військово-патріотичні змагання «Козацькому роду – нема переводу», літературно-музичні композиції «Уклонімося силі нескорених», патріотичні флеш-моби «Нащадки козацької слави».

Відкриті виховні заходи за участю голови Білопільської РДА Верещагіна В.Ф., депутата обласної ради, захисника Донецького аеропорту Пінчука Е.І. проведено у Білопільській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 1 (урок патріотизму для учнів 9-х класів «Тепло долонь і серця – захисникам України»), Білопільській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка (урок патріотизму для учнів 10 класу «Героями не народжуються»).

Відкритий урок з предмета «Захист Вітчизни» проведено у Ганнівсько-Вирівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів.

За участю керівництва району, відділу освіти Білопільської РДА, воїнів АТО відкритий загальношкільний виховний захід «Сила нескорених» проведено на базі Ворожбянського НВК:ЗОШ І – ІІ ступенів № 4.

У кожний навчальний заклад були запрошені представники громадської організації «Ветерани АТО Білопільщини». Учні долучилися до Всеукраїнської молодіжної та дитячої акції «Напиши листа захиснику України»; районної акції «Діти – захисникам України».

На базі Вирівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів у рамках районного семінару для заступників директорів, які опікуються виховною роботою, проведено бібліотечний урок «У війни не жіноче обличчя», екскурс «Герої не вмирають». Для участі в історико-літературній композиції «Мужність і відвага крізь покоління» було запрошено випускників  школи, учасників АТО Блащука С.Є. та Антоненка О.В.« повернутися до списку новин