Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Семінар учителів української мови та літератури

        05.02.2019 року Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 радо зустрічав учасників районного семінару-практикуму вчителів української мови та літератури на чолі з методистом НМУ «Районний методичний кабінет» Чухліб Н.І.  Щиро вітала гостей директор НВК Біличенко Т.І., яка представила творчий портрет учителя вищої категорії Логвин О.Ю.

         У рамках теми семінару «Підвищення якості та результативності  сучасного уроку через компетентнісно орієнтований підхід до викладання української мови та літератури» учитель Логвин О.Ю. запросила колег відвідати  фрагмент уроку української мови в 6 класі («Ступені порівняння прикметників, їх творення»)  та урок української літератури в 11класі («Іван Багряний. «Тигролови» як зразок пригодницького роману. Історичні паралелі: Дем'ян Многогрішний – Григорій Многогрішний»).

         Шестикласники на уроці «гралися»: спочатку влаштували лінгвістичний двобій, потім брали участь у грі «Долоньки», спробували себе в ролі редакторів та творців.

         Учні 11 класу працювали серйозніше: створили власні буктрейлери до твору, ментальні карти, виконували тестові завдання, писали відгуки, працювали з технологією «Кубик Блума».

          Практичний психолог Сазоненко І.В. провела з учасниками семінару цікавий майстер – клас «Повір у себе».

         Учасники семінару-практикуму високо оцінили роботу вчителя та учнів Ворожбянського НВК: ЗОШ І – ІІІ ст« повернутися до списку новин