Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Матерів та дружин загиблих учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил привітали з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою, прекрасний образ якої живе у серці й долі кожного: відчуттям тепла і ласки ніжних маминих рук, незабутнім першим коханням, вірністю дружини, довірливими обіймами донечок.

З ледь відчутним першим весняним подихом приходить до нас чудове свято - 8 Березня – Міжнародний день прав жінок і миру, осяяне чарівністю жіночності, пробудженням життя, трепетним очікуванням чогось нового та радісного. Цей день несе у світ ніжність і красу.

Так, напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру матерів, дружин та доньку воїнів-земляків, що загинули в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил привітали начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Маргарита АНДРУХОВА та директор Білопільського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Алла ЛУСТЕНКО.

Керівники передали вітання від тимчасово виконуючого обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Олени НІКІТЕНКО зі святом, подарували квіти та солодощі і побажали здоров’я, Божого благословення, терпіння, любові, душевного тепла, радості, добробуту та сімейного затишку. Подякували, що виховали мужніх синів, справжніх патріотів України.

                                      « повернутися до списку новин