Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

З Днем працівників освіти!

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Сердечно вітаю всіх працівників навчальних  закладів Білопільщини  з професійним святом - Днем працівників освіти!

Напевне, у тому, що свято Дня вчителя ми відзначаємо у розквіті осені, є своя закономірність. Адже саме зараз – пора, коли природа щедро віддає земні багатства людям, які своїми невтомними руками дбайливо доглядали і пестили матінку-годувальницю. А вчитель - це той же  сіяч,  котрий вирощує зерна мудрості, справедливості, добра, людяності. І вирощений учителем скарб – неоціненний. Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, повів кожного з нас світлою дорогою у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив чесно жити й самовіддано працювати. Скільки людей з відчуттям тепла й ніжності зберігають в пам'яті дні шкільного життя й імена улюблених, як правило, вимогливих учителів.

Щодня відкриваються двері закладів освіти, і досвідчені, мудрі педагоги ведуть дітей, учнівську молодь у прекрасну і безмежну Країну Знань. Саме ви, дорогі педагоги, виховуєте талановитих, патріотичних українців, формуєте інтелектуальний потенціал нації. Вашою невтомною працею, теплом сердець, терпінням і безмежною любов'ю до дитини твориться майбутнє кожного з нас, а відтак і нашого краю та держави в цілому.

Напередодні свята хочу подякувати вам, шановні працівники освіти Білопільщини, за вашу натхненну працю та побажати міцного здоров’я, особистого щастя, терпіння і мудрості, вдячних, розумних учнів, цікавих ідей і знахідок у роботі на освітянській ниві.

Переконаний, що ви й надалі докладатимете максимум зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України. Нехай кожен ваш день розпочинається натхненням та усмішкою, а завершується відчуттям задоволення від виконаної роботи, думки ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю ваших вихованців. 

Зі святом вас!

 

Із повагою

начальник відділу освіти                                                                                                   Р.ПРЕЙС« повернутися до списку новин