Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Нове освітнє середовище для майбутніх першокласників

Діти – це сенс життя та основна цінність, навколо якої мають об’єднуватися зусилля всіх. Розвивати, підтримувати й заохочувати дітей – обов’язок кожної родини, навчального закладу, громадськості.  

«Нове освітнє середовище для майбутніх першокласників – це сучасний простір, сукупність умов, засобів і технологій для комфортного навчання учнів, учителів і самих батьків», – так розпочав свій виступ Верещагін В.Ф., голова Білопільської районної державної адміністраці, 02.05. 2018 року, на нараді керівників  закладів освіти, заступників директорів з навчально – виховної роботи, учителів майбутніх першокласників 2018-2019 навчального року.  На заході була присутня Нестерович О.В., заступник голови  Білопільської районної державної адміністрації.

Основне питання, яке обговорювалося на нараді, – створення нового освітнього середовища для учнів перших класів 2018-2019 н.р. Керівники закладів освіти обмінялися досвідом роботи щодо створення умов для навчання першокласників за новими Державними стандартами.« повернутися до списку новин