Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

1 ЧЕРВНЯ-МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

 

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти  - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати  їхні права, прагнути, щоб усі вони росли щасливими. Про це піклуються не тільки батьки, але й оточуюче суспільство. Тому турбота про наших дітей, захист їхніх прав — один із найголовніших обов'язків дорослих.

 

Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

 

 Хай буде у світі мир, хай усіх вас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках ваших радісна усмішка і  дзвенить веселий дитячий сміх. А ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання в житті, той єдиний правильний шлях, і Україна, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.

Зі святом !

 

 

 

                                                                                               « повернутися до списку новин