Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Global Money Week

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна глобальна ініціатива, що включає акції та заходи по всьому світу. Це тиждень, коли у близько 170 країнах світу проходить безліч  занять, проектів, презентацій і змагань із фінансової обізнаності. Уперше заходи Global Money Week були проведені у 2012 році. У 2019 році акція   вже у восьме об’єднує учасників із різних країн світу.

 Гасло Global Money Week у 2019 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй

У цьому році учні Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 активно долучилися до проведення Global Money Week в Україні.  

Мета Global MoneyWeek - надихнути дітей і молодь дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо; звернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність; розповісти дітям і молоді про всі аспекти, пов'язані з грошима, за допомогою веселих та інтерактивних завдань.

Учні школи під керівництвом учителів англійської мови Матюхи Т.Т. і Кривохижої І.О.  стали активними учасниками  різноманітних інтерактивних заходів. Протягом тижня у школі були проведені пізнавальні лекції, воркшопи  на грошову тематику, ігри та квести з фінансової обізнаності, командні онлайн-змагання на платформі Kahoot, віртуальні  екскурсії до музеїв грошей, візити до банків, виставки малюнків про гроші й підприємницьку діяльність, розфарбовування скарбничок та їх виставка, книжкові виставки, присвячені фінансовій грамотності та підприємництву.

А учні 7-А класу (під керівництвом класного керівника Нєшти О.І.)  з 1 березня по 24 березня 2019 року взяли  участь у 24-денному Челленджу «Відлік часу до Globa  MoneyWeek 2019», підготували  відеоролики  з відповідями на питання  Календаря-челленджу «Відлік часу до Global MoneyWeek 2019» про заощадження, історію грошей, фінансові установи, підприємництво. За оголошеними результатами  24-денного GMW Countdown  Challenge - 2019 учні Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1  отримали особливу подяку.« повернутися до списку новин