Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Підтримуємо українських моряків

    У закладах загальної середньої освіти району проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, уроки мужності, флешмоби, спрямовані на підтримку військовополонених українських моряків. До участі в них залучено учнів різних вікових категорій.

     12 лютого у Ворожбянському НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 проведено урок мужності «Наші моряки – незламні», під час якого вчитель Руденко Г.В. розповіла учням про причини захоплення українських моряків, повідомила про те, що серед полонених – наш земляк, уродженець Шосткинського району, Небелиця Богдан Павлович.

     13 лютого в Павлівському НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ проведено флешмоб «Сила нескорених», підготовлений учнями під керівництвом педагога-організатора закладу Шикули М.М.

     У Білопільському НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 3 проведено інформаційно-просвітницький захід для учнів старших класів «Герої сучасності. Богдан Небелиця» (відповідальний – педагог-організатор Дудченко Ю.С.).

     Учні Ворожбянського НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4 долучилися до молодіжної акції «Жовто-блакитний кораблик». На підтримку військовополонених моряків учні (під керівництвом класних керівників), батьки та педагоги закладу виготовили символічні човники. На класних годинах учні познайомилися з біографією Б. Небелиці, переглянули відеоматеріал про захоплення українського судна.« повернутися до списку новин