Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Мій світ психології

В період  з лютого до квітня 2019 року серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області реалізовано дистанційний проект «Мій світ психології». Основними завданнями проекту були розвиток в учнів здатності до рефлексії, здатності розуміти основні питання пізнання, моралі, популяризація знань про психологію серед молоді; професійна орієнтація молоді на стадіях формування особистості.

До участі в проекті зареєструвалися 285 учнів, серед них і учні Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ № 3, Улянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ.

Проект реалізувався у 2 етапи. У першому етапі взяли участь 162 учні. Відповіді на завдання другого етапу надали 96 старшокласників.

За результатами участі в усіх етапах проекту визначено 20 учнів переможців обласного дистанційного проекту «Мій світ психології». Серед них і учень Улянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Жаріков Олександр Анатолійович (директор Мацуев О.М., практичний психолог Долгозвяга А.О.)

Вшановували переможців обласного дистанційного проекту на базі Сумського Палацу дітей та юнацтва.« повернутися до списку новин