Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Тиждень толерантності

З 11 по 15 листопада в закладах загальної середньої освіти був проведений тиждень толерантності.

         З учнями 1-х-2-х класів проведено заняття «Однакові листочки», мета якого:розширити словниковий запас, розвивати гнучкість мислення, вчити бути добрими, уважними, терпеливими один до одного.

З учнями 3х-4-х класів проведено тренінгове заняття «Толерантність врятує світ». Метою якого є показати певні рівні толерантної людини, розвивати адекватну самооцінку, обирати правильну позицію.

З учнями 5-х класів було проведено виховну годину «Толерантність» з метою розкрити поняття «толерантність», сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок.

 З учнями 6 та 7 класів був проведено тренінг «Вчимося толерантності» та година спілкування «Вчимося жити добрими людьми» мета:  розкрити поняття толерантності, формувати в учнів уміння вислухати думку інших, почуття власної гідності, поваги до представників інших національностей, релігій, культур.

З учнями 10-х класів було проведено тренінгові заняття «Толерантність та нетерпимість», мета: розкрити поняття «толерантність», «нетерпимість», «повага», обґрунтувати важливість толерантного, шанобливого ставлення до інших, як передумову успішного спілкування, навчити учнів оцінювати власну поведінку з позиції толерантності.

Крім цього, з учнями 6-11 класів були проведені години спілкування «Толерантна людина», метою яких було розкрити поняття толерантності та сформувати у свідомості школярів портрет сучасної толерантної людини.« повернутися до списку новин