Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Патріотизм має бути дієвим

Основою патріотичного виховання в навчальному закладі є збереження історико-культурних традицій народу, знання героїчного минулого, аналіз подій сучасності. Визначальною рисою патріотизму учнівської молоді Білопільщини є його дієвість. Саме вона може перетворити почуття в конкретні справи і вчинки на користь України.

«Патріот - не той, хто говорить красиві слова,  а той,  хто в силу своїх можливостей допомагає Батьківщині». Під таким гаслом відбулася поїздка учнів Куянівського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ до районного волонтерського центру. Учні підготували та передали захисникам України домашні смаколики, вітальні листівки та сувеніри до Дня Збройних Сил України, долучилися до плетіння маскувальних сіток.

 

 

21 листопада проведено заходи до Дня Революції Гідності та Свободи, присвячені ушануванню подвигу її учасників, реалізації однієї з ключових вимог Революції Гідності – європейської інтеграції як цивілізаційного вибору України.

Учнівські та педагогічні колективи долучилися до збору тканини для плетіння маскувальних сіток та підготовки вітальних листівок, сувенірів бійцям до Дня Збройних Сил України, що були передані волонтерам.

У Ворожбянському НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ №1 відбувся патріотичний форум "Україна - країна не скорених"

 

Під час мітингу у Білопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М. Гордієнка

Під час проведення заходів до дня Революції Гідності та Свободи у Ворожбянському НВК:ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ №4

 

У Вирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 22 листопада вшанували пам’ять загиблого на сході країни випускника школи Николенка П.В. Педагогами та учнями було підготовлено тематичну презентацію, літературно-музичну композицію, покладено квіти на могилу Героя. На заході були присутні В. Николенко, дружина загиблого, В. Відуєв, в.о. голови Білопільської районної ради, С. Лукова, начальник відділу культури і туризму Білопільської РДА, Р. Дубінка, начальник відділення військового обліку, М. Кулак, в.о. старости Вирівського старостинського округу, громадськість села.« повернутися до списку новин