Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

УШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ТА ПОКЛАЛИ КВІТИ ДО МОГИЛИ ГЕРОЯ АТО ПАВЛА НИКОЛЕНКА

23 листопада 2017 року виповнилося 3 роки від дня загибелі учасника антитерористичної операції жителя с. Вири НИКОЛЕНКА Павла Вікторовича.

У Вирівській ЗОШ І – ІІІ ступенів за участю керівництва району, представників Вирівської сільської ради, райвійськкомату, установ та організацій району, жителів села, шкільної молоді, вдови загиблого Віти Николенко проведено літературно-музичну композицію «Герої не вмирають», яку підготували учні навчального закладу.

«Нам ніякими словами не вгамувати біль втрати чоловіка, батька, друга. Ми поділяємо це горе непоправної втрати з рідними та близькими загиблого. Білопільщина завжди пам’ятатиме про солдата, який залишився вірним українському народові, був патріотом своєї землі», - сказав у своєму виступі голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН.

Із виступами до учасників заходу звернулися голова Білопільської районної ради Володимир ДУРНОП’ЯН та Вирівський сільський голова Микола КУЛАК.

Співголова громадської організації «Ветерани АТО Білопільщини» Євген ЄФІМЕНКО вручив подяку колективу Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за проведену роботу з патріотичного виховання молоді.

Присутні згадували дитячі та юнацькі роки Павла Николенка, навчання в школі, його добрі вчинки, бажання завжди всім допомогти. По закінченню заходу Героя вшанували хвилиною тиші та поклали квіти до пам’ятної дошки та до могили на сільському цвинтарі.« повернутися до списку новин