Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

«УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЇ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ»

23 листопада у відділі освіти Білопільської районної державної адміністрації відбувся районний виховний захід «Україна – територія гідності та свободи», який підготували учні та педагоги Білопільського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 4.

На заході були присутні Ольга Нестерович, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації, Володимир Відуєв, заступник голови Білопільської районної ради, Інна Бабенцова, в.о. начальника відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації, Євген Єфіменко, Олександр Хацько, Олексій Рожок, співзасновники громадської організації «Ветерани АТО Білопільщини», Сергій Долуда, волонтер та представники учнівського, педагогічного загалу району.

«Сьогоднішній захід спрямований розвивати почуття національної самосвідомості та громадянської активності; формувати розуміння єдності й цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити країні та стати на захист її державних інтересів», - наголосила у своєму виступі Ольга Нестерович.

Шкільна молодь пригадала події, що відбувалися в країні та на Майдані Незалежності у 2013 році; присутні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні хвилиною тиші.

Представник громадської організації «Ветерани АТО Білопільщини» Євген Єфіменко відзначив подякою директора Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ №4 Наталію Заріцьку за постійну підтримку бойового духу бійців АТО та волонтерську допомогу.

Учасники заходу святковою ходою пройшли вулицями міста та поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку, Меморіалу загиблих воїнів, до пам’ятного знаку воїнам-афганцям та до Меморіалу «Алея Слави героїв АТО».« повернутися до списку новин