Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Проведено заходи до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

У закладах загальної середньої освіти проведено заходи до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Проведені виховні заходи були спрямовані на вшанування подвигу Українського народу, висвітлення його внеску в перемогу антигітлерівської коаліції; увічнення пам’яті як загиблих воїнів, цивільного населення, так і здійснення інформаційно-просвітницької роботи серед учнівського загалу про події Другої світової війни; утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників України.

Використано такі форми проведення заходів: уроки-реквієми, уроки-обговорення, літературно-музичні композиції, «зустрічі поколінь», фотопрезентації тощо.

 

Під час заходу в Білопільській СШ І – ІІІ ступенів № 1. Присутній воїн АТО Хацько О.В.

 

Учні Ворожбянського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 привітали ветеранів Гамалій З.І., Титаренка І.Г. Упорядкували могили загиблих воїнів у Другій світовій війні.

 

 

 

Під час заходу в Білопільській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка. Учні привітали Зайця Д.П., Смолянінова В.О., Сусєву Р.Т.

 

 

 « повернутися до списку новин