Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Творчість учнів

          Діти розуміють красу й здатні творити вже в ранньому віці. Тим більше це стосується і України, де люди здавна мають тонке почуття прекрасного, потяг до мистецтва. Ще Олександр Духнович, видатний український педагог зазначав:  " ... від природи діти мають нахил на деякі художності, наприклад, один на різьбярство, інший на малярство..., і так кожному згідно нахилу подавати спосіб, щоб здібності свої розвивав".

     Ще краще, коли діти, які займаються в гуртках, або просто творять самостійно, можуть показати свої роботи світові. Тоді вони більш упевнені у собі, і знають, що їхня робота не марна і комусь потрібна. Якщо люди бачитимуть творчість дітей, є більше шансів, що якийсь талант не загубиться на шляху до дорослого життя, а відкриє себе на повну силу.

     У Біланівській ЗОШ І – ІІ ступенів за ініціативи учнів 7 класу (класний керівник Мартиненко Є.М.) створено ляльковий театр. Прем’єра вистави «Троє поросят», підготовлена Бєліковою Марією, Маркіною Веронікою, Котенко Вікторією та Багрянцевою Анастасією відбулася в Біланівському ДНЗ (ясла-садок) «Дюймовочка». Згодом виставу переглянули й учні початкової ланки школи.« повернутися до списку новин