Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Відбувся районний постійно діючий семінар директорів шкіл «Готовність керівника закладу загальної середньої освіти до роботи в умовах Нової української школи»

27 березня 2019 року на базі Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу № 4 відбувся районний постійно діючий семінар директорів шкіл «Готовність керівника закладу загальної середньої освіти до роботи в умовах Нової української школи».

Методичний захід складався з чотирьох блоків. Протягом організаційно-мотиваційного блоку відбулося вітання учасників семінару (Хижняк Т.А., педагог-організатор), «Ранкова зустріч» для них (Сайко О.І., учитель 1 класу) та екскурсія – квест по будівлі початкової школи (Качан Л.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, та педагоги школи).

У ході теоретико-методологічного блоку директори шкіл прослухали виступи  «Готовність керівника закладу загальної середньої освіти до роботи в умовах Нової української школи. Теоретичний аспект» (Євтушенко Олена Іванівна, завідувач науково-методичної установи «Районний методичний кабінет») та «Готовність керівника закладу загальної середньої освіти до роботи в умовах Нової української школи. Практичний аспект» (Заріцька Наталія Миколаївна,  директор).

Практичний блок уміщував у собі калейдоскоп фрагментів уроків та виховний захід. Керівники закладів загальної середньої освіти відвідали фрагменти уроків із: курсу «Я досліджую світ» у 1 класі (Сайко О.І., учитель 1 класу), природознавства в 5 класі (Лабунець Л.О., учитель біології), української літератури в 7 класі (Логвин С.В., учитель української мови та літератури), геометрії в 9 класі (Сигида Я.І., учитель математики).

Виховний захід «Щастя там, де ми!» (Мулярова І.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, та педагоги школи) логічно завершив практичний блок.

У ході блоку рефлексії  було складено методичний кейс ідей та пропозицій та відбулося підбиття підсумків роботи районного постійно діючого семінару директорів шкіл.« повернутися до списку новин