Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Доки буде Україна – доти будуть козаки

28 листопада учні закладів загальної середньої освіти району стали учасниками та глядачами конкурсно-розважальноїпрограми для учнівської молоді «Доки буде Україна – доти будуть козаки», приуроченої Дню Збройних Сил України.
Захід проведенов районному будинку культури.

Зі словами вітання виступили голова Білопільської районної державної адміністрації В.Ф. Верещагін та заступник голови Білопільської районної державної адміністраціїО.В. Нестерович. Від імені учасників заходу було покладено квіти до Меморіалу «Алея Слави героїв АТО».

За перемогу змагалися 10 учнів-козаків з Білопільської СШ І – ІІІ ступенів № 1, Білопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка, Білопільських НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 3 та 4, Ворожбянських НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 та ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4, Ворожбянської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3, Кальченківського НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ, Біланівської ЗОШ І – ІІ ступенів, Шкуратівської ЗОШ І – ІІ ступенів.

Свою вправність та хист козаки показували у п’яти конкурсах: «Представлення», «Українське сало - символ сили та достатку», «Повзунець - танець козаків», «Чи вміють козаки потішати?» та «Козацький флешмоб».

Кожен виступ супроводжувався шквалом аплодисментів, схвальними вигуками та підняттям яскравих плакатів у підтримку кожного учасника.

Між конкурсними змаганнями своє мистецтво присутнім дарували групи підтримок від шкіл району та сільських будинків культури.Бурхливими оплесками глядачі зустрічали талановитих солістів Вікторію Кальченко, Рената Парового, Сніжану Куксу, Єлизавету Тверітінову зВорожби, Дар’ю Кірєєву та Валерію Рижову з Білопілля,КарінуМоісеєнко з Шкуратівки, Вікторію Кальченко та Вікторію Нікіфорову з Кальченок. Українські народні та сучасні хореографічні композиції дарували присутнім танцювальні колективи Білопільської СШІ-ІІІ ступенів№1,Білопільських НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ №3 та №4, Ворожбянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Вирівського сільського будинку культури.

Після кількох годин чесної, напруженої боротьби, компетентне журі на чолі з начальником відділу освіти Білопільської районної державної адміністраціїР.Прейсом оголосили переможця.

Так, у номінації «Розсудливий козак»перемогу здобув Дмитро КРАМАР, учень Кальченківського НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ; у номінації «Повзунець усім на втіху» - Дмитро ЯРЕМЕНКО, учень Біланівської ЗОШ І-ІІ ступенів; у номінації «Мудрість козацької доби» – Андрій ЗАКОВОРОТНИЙ,учень Шкуратівської ЗОШ І-ІІ ступенів; у номінації «Козак на всі жарти мастак» – Владислав СІДИХ, учень Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ №3; у номінації «Наймоторніший козак» – Сергій ЯНЧЕНКО, учень Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ №4; у номінації «До душі пристало наше рідне сало» – Владислав СІДНІН, учень Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ №1; у номінації «Привабливий козак» – Богдан НАГОРНИЙ, учень Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М.Гордієнка; у номінації «Винахідливий козак» – Данило МУХОПАД, учень Ворожбянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3; у номінації «Ми-нащадки козаків» – Владислав ЄРЕМЕНКО, учень Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ №4.

А перемогу в конкурсі отримав Іван БАГРОВ, учень Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1. 

Усі учасники конкурсно-розважальної програми отримали дипломи відділу культури і туризму Білопільської РДА та сувеніри на згадку.« повернутися до списку новин