Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

У закладах загальної середньої освіти Білопільського району було проведено тематичні заходи: загальношкільні лінійки "Слава Небесній Сотні", уроки-мужності "Мужність українців на Майдані", літературно-музичні композиції «Вони творили історію України»; у шкільних бібліотеках оформлено виставки періодичної преси про події на Майдані в лютому 2014 року.

Відкритий виховний захід «У їхніх серцях жила Україна» підготували учні та педагоги Білопільського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 3. Під час його проведення лунали слова скорботи та жалю за тими, хто віддавши своє життя, на весь світ заявив, що Україна є і буде. Запалена свічка, чорна стрічка, сумні мелодії, хвилина мовчання змусили всіх присутніх в котрий раз відчути на собі жах війни, людських страждань. Віддаючи шану Небесній Сотні, школярі згадали й про своїх земляків, які й сьогодні свято виконують обов'язок захисту Вітчизни.

 

 

 « повернутися до списку новин