Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

семінір учителів словесності

Із метою підвищення науково-методичного рівня вчителів з питань соціалізації учнів на уроках словесності та активізації інформаційно-просвітницької роботи з учнівською молоддю з актуальних питань євроінтеграції  на базі Куянівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» була проведена районна методична світлиця  «Особливості соціалізації учнів на уроках словесності в умовах європейської інтеграції України».

Програма світлиці була досить насиченою: захід розпочався патріотичною візиткою «Куянівка – відкрита для гостей». Потім учителі переглянули фрагмети уроку «Складносурядне речення. Бізнес - квест.» у 9 класі (учитель Шинкаренко Н.М.) та уроку – композиції у 5 класі за творчістю Й. В. Гете (учитель Прокоф'єва Л.І.). Заново відкрили для себе трагічну долю й натхненну поезію нашого відомого земляка Олександра Олеся в літературній вітальні «Живу і дихаю, і думи рвуться, як нитки» (учитель Пономаренко С.В.). Здійснили віртуальну подорож Європою під час заняття євроклубу  в 10 класі «Україна - Європа, євросім'я !» (учитель Горкуша О.М.). Гості закладу разом з учнями 5-11 класів пригадали сумні події 2013 року та вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні під час історичного екскурсу «Революція Гідності, охрещена кров'ю» (учителі Педань І.О., Крившенко Т.К.).

Учителі, які завітали на світлицю, із користю провели день у Куянівському НВК, перейнявши нові напрацювання, свіжі ідеї та педагогічний досвід, який у подальшому використовуватимуть у своїй діяльності.« повернутися до списку новин