Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Про волонтерську роботу

Питання організації та дієвості волонтерської роботи завжди було актуальним та перебувало в центрі уваги. Складна суспільно-політична ситуація в країні підтвердила її необхідність та значущість, спонукала волонтерів закладів загальної середньої освіти району до нових форм та напрямків роботи. Кожна школа має свої напрацювання, досягнення.

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації щорічно проводиться обласний конкурс волонтерських загонів «Ветеран живе поруч». За підсумками 2017 – 2018 навчального року дипломами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації нагороджено волонтерські загони Білопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка та Воронівської ЗОШ І – ІІ ступенів за зайняте І та ІІ місце відповідно.

Одним із напрямків волонтерської роботи педагогічних та учнівських колективів закладів загальної середньої освіти в 2018 – 2019 навчальному році залишається організація привітань та надання посильної допомоги ветеранам Другої світової війни, людям похилого віку.

Так, із 90-м днем народження учасника Другої світової війни Петра Павловича Дружченка 30 серпня вітали учні 8 класу Білопільського НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №4.

Учні та педагоги Ворожбянських НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 та ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 надали суттєву допомогу вчителю-пенсіонеру Власовій Надії Павлівні на присадибній ділянці.« повернутися до списку новин